אנו מחוייבים לשמור על פרטיות המשתמשים שלנו ולהגן על מידע האישי. כאשר אתם משתמשים באתר שלנו או בדפי התרומה, אנו עשויים לאסוף מידע כמו שם, כתובת דוא"ל ומידע נוסף שאתם מספקים לנו וזאת בכדי להקל על השימוש שלכם באתר ולספק לכם שירותים מותאמים אישית. אנו מאפשרים לכם לדעת מראש איזה מידע אנו אוספים בעת השימוש באתר ומה אנו עושים בו. אנו ממליצים לקרוא את המדיניות לפני השימוש באתר בכלל, וקודם למסירת פרטים אישיים בפרט.

כל המידע האישי שנאסף על ידינו מטופל בסודיות מלאה וכפי שמצוין בחוקי הגנת הפרטיות הרלוונטיים. אנו לא משתפים מידע אישי זה עם צד שלישי ללא הסכמתכם למעט במקרים בהם החוק יתיר או דרישות משפטיות או בפעילות שקשורה לאתר שלנו.
נציין כי אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי.
השימוש בפרטים המסופקים ובנתונים שנאספים תוך השימוש באתר יעשה רק על פי המדיניות הפרטית או על פי הוראות החוק.
כיצד אנו עשויים להשתמש במידע בכדי:
• לאפשר למשתמשים להשתמש בשירותים המוצעים באתר.
• לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר, כולל יצירת שירותים ותכנים חדשים שתואמים לדרישות וציפיות המשתמשים וכן לשינוי וביטול שירותים ותכנים קיימים. המידע שייאסף למטרות זו יהיה כולו מידע סטטיסטי שאינו מזהה אישית את המשתמשים.
• אם המשתמש מספק את כתובת הדואר האלקטרוני או מספר הטלפון הנייד שלו, אנו רשאים לשלוח מידע מעת לעת בנוגע לשירותים, התכנים והצעות שיכולים לעניין אותו, כמו גם מידע שיווקי ופרסום, הן ממידע שנפרסם באופן עצמאי והן ממידע שנקבל ממפרסמים אחרים. המשתמש יוכל לבטל את הסכמתו בכל עת ולפסול את קבלת המידע. בכל מקרה אנו לא נמסור פרטי המשתמש לגורם שלישי ללא הסכמה מראש.
• ליצור קשר עם המשתמשים (במקרים הנדרשים) או לצורך ניתוח סטטיסטי.

אבטחת מידע
באתר שלנו אנו מיישמים מערכות ונהלים מתקדמים לאבטחת המידע שמאוחסן בו. מטרת המערכות והנהלים הללו היא להפחית את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי האתר. עם זאת, חשוב לזכור שאף מערכת אבטחה לא יכולה להבטיח חסינות מוחלטת לאתר מפני פורצים נחושים ומיומנים שמתעלמים מהוראות החוק המפורטות. לכן, אין לנו אפשרות להבטיח באופן מוחלט שהאתר יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית ושימוש לרעה במידע המאוחסן בו. אנו ממליצים לכל משתמשי האתר לפעול בצורה זהירה ולהשתמש בכלי האבטחה המוצעים כדי לסייע בהגנה על המידע החשוב שלהם.
כל אדם זכאי לעיין, לשנות או למחוק מידע אודותיו המוחזק במאגרי מידע על-פי חוק הגנת הפרטיות. אם משתמש עיין במידע שעליו ומצא שהוא לא נכון, שלם, ברור או מעודכן, יש לו הזכות לפנות לבעל מאגר המידע ולבקש לתקן או למחוק את המידע.
ניתן לפנות אלינו לצורך העניין למייל support@hillel.org.il
אנו רשאים לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות.
אנו עשויים להשתמש בקבצי cookie ובטכנולוגיות דומות אחרות כדי לאסוף מידע לגבי השימוש שלכם באתר.